Amazing Strange Rope Police – Vice Spider Vegas

Amazing Strange Rope Police – Vice Spider Vegas online hra

Amazing Strange Rope Police – Vice Spider Vegas

270
• Přidáno 3.12.2018 s 19056 přehrání
Platformy:

HTML5

Sdílej na:

Ovládání:

  • Myš pohyb
  • Levé tlačítko myši útok
  • Pravé tlačítko myši laser
  • T otevírání garáže
  • Q střelba pavučiny
  • Mezerník skok
  • X změna zbraně
  • F otevření auta
  • R otevření obchodu
  • Shift sprint

Jde o trochu podivný simulátor, ve kterém budete ovládat super hrdinu Spider-mana. Sami si budete moci vybrat, zda chcete být kladný hrdina nebo budete útočit na všechny ve vašem okolí. Můžete útočit pěstmi, zbraní nebo do konce z očí vystřelovat nebezpečný laser. Pak se ale nedivte, když na vás ostatní lidé začnou bezhlavě útočit. Město je poměrně velké a prozkoumat jej můžete i s pomocí pavučin, které umí tento super hrdina vystřelovat. Kromě toho hra nabízí na odemknutí množství kostýmů, tak se snažte posbírat co nejvíce mincí.


Zatím nejsou žádné gameplays.
Přidejte první!

Jak přidat gameplay!

Komentáře

Hráč nemá obrázek
Minimální počet znaků: 3
😄

Prosím, přidávejte komentáře pouze v jazyce Čeština, jinak může být vymazán.

Hráč nemá obrázek
Radovan (neregistrovaný) [14:49 13.09.2020]

hey jeto nejlepsi hra na ***** ne delamsi uplnou ***** jeto dobra hra

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [18:21 5.09.2020]

Dva roky potom začal ve městě pracovat muž jménem Dollarman. Jak vyplývá z jeho jména byl to superhrdina který se zaměřoval na peníze , do města byl unešen pro něj neznámými gangstery a hned potom co vypadnul z dodávky ve které ho unesli navštívil starého přítele místního blázna a potom i Michaelova bezejmenného přítele. Zanedlouho se také vydal pořídit si nový dům poněvadž ten starý mu někdo zapálil molotovy.Dům skutečně našel a také ihned koupil potom se vydal zpátky k místnímu bláznovi, ten mu řekl , že potřebuje koupit munici,auto,motorku a svést pár kamarádů na oběd.Potom co to udělal mu místní blázen pověděl o krizi která se ve mě stě stala před tím než přijel na město tehdy zaůtočil speciální superzločinec Black-holer který chtěl od začátku zničit Dollarmana.Místní blázen mu poradil jak zjistit aktuální situaci a dal mu policejní uniformu a poslal ho do hor k policejním skladům vyslechnout komisaře,ten mu prozradil ,že policie je uplacená. Poté se opět vrátil k místnímu bláznovi a řekl mu to ten mu poradil aby zničil auta policie aby si poté policisti mysleli, že to udělali gangsteři.Tak to udělal a zabralo to ale po několika dnech se to dozvěděl Black-holer a rozhodl se ,že je nejvyšší čas zničit pověst Dollarmana který se mezitím přidal k policii která již nebyla uplacená.A tak se Black-holer rozhodl ,že na něj svede zločiny.Jednou když jel Dollarman speciální nadzemkou způsobil zřícení nadzemky do jezera a potom sestřelil letadlo a zničil sousedství Dollarman byl za to vyhozen od policie a měl být zatčen ten ale unikl a rozhodl se že za pomoci místního blázna najdou viníka infiltrovali se do Black-holerovi základny a našly jeho zápisy o plánech které měl potom se rozhodli ,že dokumenty ukážou policii ale až příští den.Když ráno Dollarman vyšel z domu zjistil, že na něj poslali válečného robota toho zničil a s místním bláznem předložili dokumenty na policii ti je ověřili a vrátili mu práci.Potom se rozhodl ,že se vypořádá s Black-hollerem ten na něj čekal na centrální bance která patřila Dollarmanovi . Bojovali spolu dlouho a nakone ho Dollarman schodil ze střechy na dlažbu potom za ním přiletěl Dollarman a když na něj chtěl Black-holer použít svou speciální moc - vyvolávání černých děr Dollarman ho vzal a hodil ho do ní ta se pak zavřela a on zmizel navždy. Potom za Dolarmannem přišli všichni jeho přátelé a i žena z minulého dílu která ve skutečnosti byla dcera místního blázna potom všichni odešli oslavit vítězství do kasína.

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
Radovan (neregistrovaný) [13:21 22.08.2020]

********* nenačítá se to dneska 😡😭

Hráč nemá obrázek
frederic wiliam pier (neregistrovaný) [17:26 11.09.2020]

a proč

Hráč nemá obrázek
Radovan (neregistrovaný) [16:58 20.08.2020]

nejlepsi hra nasvjete dejte like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍teto hre😄😄😃😃😀😀😊😊

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
blb co blb (neregistrovaný) [21:44 19.08.2020]

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
blb co blb (neregistrovaný) [21:35 19.08.2020]

wow

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [13:16 31.07.2020]

Deset let po událostech tohoto dílu ve městě žila mladá žena .Jednou udělala ůkol pro muže který se jmenoval Husky.Ten jí potom představil její dva nové zaměstnavatele.Jeden z nich byl kdysi zmíněný místní blázen a ten druhý byla hlavní postava o které jsem mluvil minule jejíž kamarád byl Michael.Místní blázen zadával postavě různé ůkoly a vždy jí dá náležitou odměnu.Muž jí sice zadával stále stejné ůkoly ale stále s odměnou, byly to ůkoly jako například zničit osvětlení, zabít zkorumpované policisty nebo provést anketu mezi občany.Jednou když dělala anketu jeden občan prohlásil ,že město smrdí za to byl zastřelen členy gangu.Místní blázen naopak zadával ůkoly jako : kup mi samopal,přivez auto,nebo sesbírej peníze.Nyní k tomu jak se změnilo město : všechny ploty byly zbourány,některé staré budovy zbořeny a postaveny znovu ale lépe a moderněji , gunshopy byly zvětšeny stejně tak i obchody s oblečením.|Nemocnice byla Zvětšena a přidána cedule na rozpoznání od okolních budov.Na místě kde v této hře je obezděná zahrada a bydlí tam zbohatlíci je vystavěno sousedství , nový kostel a hřbitov , v jednom z domů později bydlí hlavní postava.Tento díl také přidal holičství ale tam se dá jen pracovat ne upravovat vzhled.Potom ve městě už jen přibyl stále zavřený obchod s barvami a momentálně nedokončené kasíno.A nakonec to nejdůležitější k městu bylo 5 let po skončení příběhu přistaveno letiště velkých rozměrů.

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [18:31 18.07.2020]

Nyní se vrátíme k příběhu Spider-swana jednou ještě předtím než poznal robota vykradl banku speciálním způsobem ve městě ukradl motorku odjel do hor potomse rozjel přeskočil plot přeletěl ulici a proboural se do 2. patra městské banky.Poté vyndal zbraně a prostřílel si cestu k sejfu . Když se tam dostal vzal list s kombinací a sejf otevřel vzal vše co pobral a potom vyběhl po požárním schodišti na střechu kde ho čekal jeho obrněný vrtulník. Nasedl a odletěl do své skrýše cestou se zbavil policejního pronásledování pomocí raket.Když dorazil peníze uložil a zamknul do svého trezoru.

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [13:53 11.07.2020]

Jednou do města také přijej jeden muž ihned se ho ujal jeho starý známý kamarád Michael dal mu práci v pizzérii to však příliš nevynášelo a tak začal dělat různé práce od většiny hlavních postav se lišil tak že nikoho nezabil . Jednou když hledal práci přišel k jednomu obchodu , ale nevěděl co je to za obchod dozvěděl se to až později potom co s majitelem obchodu vykradli jeden dům s několika byty tam si vydělal hodně .Ale jednou potkal Michaela a řekl mu to .Ten mu řekl, že by ho mohli chytit a tak s prací přestal ,potom zašli s Mickem na policii a udali majitele obchodu ,ten byl zatčen a vyplatili jim odmě nu za dopadení. Poté se hrdina nasěhoval do domu za zdí jenž je nyní oplocen ,dům si vybavil a s Mickem žili pouze poctivě. Ten dům je i v této hře ale skoro se tam nedá dostat je to ten za zdí nalevo. blízko kostela.

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
ONPET (neregistrovaný) [12:54 10.07.2020]

profesore her jakej je pribeh hry hallo neirghoubr

Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [13:21 11.07.2020]

Příběh hry hello neighbour není ůplně jasný hlavně jde o to že soused měl syna a dceru potom mu umřela manželka a syn zabil dceru soused se naštval a zavřel syna do sklepa jako hráč se tam pokoušíš dostat když jseš tam najdeš spoustu divnejch věcí a podivnou kartonovou figurínu tedy sousedova syna . Ten tě pak pustí ven ze sklepa .Potom se tam vrátíš zničíš souseda a potom odejdeš . Více byste se mohli dozvědět na youtube . Jo a mimochodem dalo by se to popsat že souse má strach ,protože v dětství si spolu sousedův syn a hlavní postava hráli poté ho soused uvěznil a hlavní postava ho hledá

Hráč nemá obrázek
ONPET (neregistrovaný) [13:10 30.07.2020]

ne to nemu sí býýt pravda já s 5 letím klukem jsem rozluštil cele tajemství hry

Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [19:24 30.07.2020]

Omlouvám se za vadné informace ale s počtem Alpha a Beta verzí člověk nemůže určit kompletně přesně Příběh hry ještě s faktem že nedávno vyšla Alpha verze nové hry od stejných vývojářů a je potvrzeno , že patří do série hello neighbor a záporák je pravděpodobně opět soused ale s maskou a hra se odehrává v zábavním parku místo sousedství.Ještě divnější však je že asi týden zpátky vývojáři uveřejnili Alphu ještě jiné hry a to konkrétně Hello neighbor 2 , momentálně nikdo neví nic ani propojení mezi hello neighbor 1 a 2 a ještě mezi hello guest.Samozřejmě pár českých youtuberů už udělalo gameplaye a reakce.

Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [09:56 9.07.2020]

Dvacet let před událostmi tohoto dílu ve městě žili dva lidi jeden rus a muž jménem Claude Speed oba dva dělali různé zločiny a kradli auta.Claude zemřel při jedné krádeži když byl zastřelen při ůtěku od místa činu.Rus se vrátil do Moskvy a tam si zařídil zločinecké impérium se zbraněma a alkoholem.Deset let poté ve městě zavládl chaos když přiletěl bezejmenný zloděj aut ,měl moderní oblečení a po roce zločinů si sehnal tank se kterým likvidoval policii a všechny co se mu postavili , tak ničil město pět let potom se ukryl kdesi ve městě a nikdo ho už nikdy neviděl.

Hráč nemá obrázek
ONPET (neregistrovaný) [12:42 10.07.2020]

wow

Hráč nemá obrázek
Hráč nemá obrázek pr (neregistrovaný) [10:37 8.07.2020]

Hráč nemá obrázek
profesor her (n

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [08:53 17.06.2020]

Jo a potom přišel mladý policista který objevil stopy po robotovi ale pak vyšetřování ukončil.Našel místo kde robot spider-swana zabil bylo to u skladiště poblíž skládky.

Hráč nemá obrázek
siryakary (neregistrovaný) [11:46 6.07.2020]

díki kámo 😘😘😘😘😘😘😘😘

Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [09:42 9.07.2020]

není zač

Hráč nemá obrázek
profesor her (neregistrovaný) [08:38 17.06.2020]

Příběh hry : hlavní postava je spider-swan je to učitel robota z předchozího dílu spider-swan vytvořil stroje zkázy-helikoptéra a auto s kyselinou .Potom co robot zjistil ,že je swan záporák zabil ho ale až po tomto díle ,robot poté odešel z města a přišel takzvaný místní blázen který robota hledal ale našel jen jeho motorku.Potom začal bavit lid města svými triky.

Odpovědět
Hráč nemá obrázek
onpet (neregistrovaný) [19:30 16.06.2020]

dejte like like like like teto hře👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Odpovědět

Nové hry

Basketball Legends 2020 online hra

100% 16 přehrání

Basketball Legends 2020

Mini Survival online hra

80% 26 přehrání

Mini Survival

Wild Castle TD: Grow Empire online hra

100% 14 přehrání

Wild Castle TD: Grow Empire

Moto Maniac 3 online hra

64% 63 přehrání

Moto Maniac 3

Flip Goal online hra

86% 62 přehrání

Flip Goal

Craft Raft Battle online hra

69% 70 přehrání

Craft Raft Battle

Populární hry

Hearts Card online hra

73% 382.6k přehrání

Hearts Card

Five Nights at Freddy's online hra

87% 572.2k přehrání

Five Nights at Freddy's

Mahjong Cards online hra

97% 56.6k přehrání

Mahjong Cards

Goodgame Big Farm online hra

93% 883.2k přehrání

Goodgame Big Farm

Garden Tales online hra

82% 24.7k přehrání

Garden Tales

Paper Minecraft online hra

88% 354.1k přehrání

Paper Minecraft